Zaproszenie

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,

Z okazji Jubileuszu 70-lecia Gdańskiej Kliniki Dermatologicznej w dniach od 22 do 24 października 2015 roku wraz z moimi znakomitymi poprzednikami Panią Profesor Jadwigą Roszkiewicz i Panem Profesorem Henrykiem Szarmachem zapraszamy Państwa do Sopotu na II Konferencję „Dermatologia, Wenerologia i Alergologia“.

Wybitni i doświadczeni Wykładowcy, wraz z przedstawicielami naszej Kliniki, przybliżą Państwu aktualne informacje dotyczące diagnostyki i postępowania w chorobach alergicznych skóry, łuszczycy, chorobach pęcherzowych, grzybicach, nowotworach skóry i chorobach przenoszonych drogą płciową.

Wykładowcy korzystać będą z interaktywnej formy prezentacji z systemem do głosowania. Nasi eksperci zwrócą uwagę na praktyczne zastosowanie przekazywanej wiedzy z uwzględnieniem przypadków klinicznych.

Szczególnie zapraszamy do udziału w specjalnej sesji historycznej „Ocalić od zapomnienia”, w której przypomnimy sylwetki dermatologów tworzących Gdańską Klinikę Dermatologiczną oraz historię Polskiej Dermatologii.
 

Serdecznie zapraszam do Sopotu na 70. Urodziny Gdańskiej Kliniki Dermatologicznej!
 

Przewodniczący Komitetu Naukowego i Organizacyjnego,

kierownik Katedry i Kliniki Dermatologii, Wenerologii i Alergologii GUMed

prof. dr hab. n. med. Roman Nowicki